Drapak dla kota

Posiadanie kota to nie tylko sama przyjemność, ale także liczne obowiązki. Ten z Was kto ma lub miał kota w domu z pewnością wie, że te zwierzęta mają bardzo indywidualny charakter. Żeby dobrze nam się z nimi mieszkało musimy zapewnić im odpowiednią rozrywkę i opiekę.

I tak na przykład zakup stosownego drapaka może rozwiązać wiele naszych problemów. Koty w swoim charakterze mają zapisaną konieczność ostrzenia pazurków i wyżywania się na różnych domowych przedmiotach. Jeśli nie chcesz aby Twoja kanapa, dywan czy meble ucierpiały podczas takiej zabawy to wybierz drapak, który idealne się sprawdzi w warunkach domowych. Pozostaje jednak pytanie czy są jakieś ważne zasady, którymi trzeba się kierować podczas takich zakupów? Tak naprawdę to wszystko zależy od naszego gustu i od zasobności portfela. Drapak dla kota może być na przykład niewielkim urządzeniem przymocowanych do podłogi, ale może to być także cała i bardzo skomplikowana konstrukcja, która zapewni świetną rozrywkę naszemu pupilowi.

Ważna jest różnorodność tekstur i materiałów. Na takim drapaku mogą znajdować się elementy ze sznurka, z grubych materiałów a także z  drewna. Ciekawostką jest to, że taki drapak dla kota to nie tylko miejsce do zabawy, ale także swoistego rodzaju legowisko. Jeżeli w naszym mieszkaniu mamy stosowną ilość wolnego miejsca to możemy zdecydować się na zakup dużego drapaka z wieloma przeszkodami a także z domkiem lub z półeczkami przeznaczonymi do słodkiego lenistwa. Nieocenione są także różnego rodzaju zawieszki czy piłeczki powieszone na zwisających sznurkach, kot może całymi godzinami się za nimi uganiać. Jeżeli nasz ulubieniec wyżyje się na takim urządzeniu to możemy być spokojni, że nie zniszczy nam mebli. Poza tym większość z nas dużą część dnia przebywa poza domem a kot po prostu się nudzi – odpowiedni drapak umili mu czas.

Drapak dla kota - Ranking 2018

Miejsce Nazwa Cena
1Depmal Drapaki Drapak nr 029Aktualna Cena
2Yarro Drapak Lara czerwono-szary Y1160Aktualna Cena
3Depmal Drapaki Hamak do DrapakAktualna Cena
4Depmal Drapaki Drapak nr 04aAktualna Cena
5Mykotty Drapak Vigo siwyAktualna Cena

W tabeli prezentujemy ranking najpopularniejszych produktów z kategorii Drapak dla kota. Zestawienie powstało na podstawie danych pobranych z serwisu Skąpiec.pl i przedstawia najpopularniejsze, cieszące się największą popularnością i dobrą opinią produkty. Ranking jest zaktualizowany codziennie.

O to pytają wielbiciele domowych zwierząt:

  • jaki drapak dla kota
Comments
  1. Beata

    Mi to się marzy, żeby mój kot miał taki duży, stojący drapak z piętrami.. Niestety nie mam na tyle miejsca w domu, żeby móc taki kupić. Na razie muszą mu wystarczyć niewielkie drapaki, których w domu nie brakuje. Kupiłam ostatnio taki, który można powiesić i wisi na kaloryferze, ulubionym miejscu kota.

  2. Drapak

    Koty uwielbiają takie zabawki. Mam w domu kocura, który uwielbia się wspinać i wybiera tylko największe szczyty. Najlepszy drapak dla kota, szczególnie mojego, to ten stojący – doskonale się sprawdza! A kot jest w siódmym niebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *