Buty dla psa

2
17

Powszechnie uważa się, że właściciele psów to bardzo wrażliwe i sympatyczne osoby. Opieka nad takim zwierzęciem to nie tylko liczne obowiązki, ale także spora przyjemność. Dobroć jaką wkładamy w zapewnienie naszemu psu poczucia bezpieczeństwa po stokroć się zwraca. Czworonożni pupile są bardzo oddani i bezgranicznie nam ufają. Jeżeli Ty także posiadasz swojego ulubieńca to spraw, aby jego życie z Tobą przebiegało w pełnej harmonii.

Pies to także różne atrybuty z nim związane, ich właściciele kupują im najlepsze karmy, smycze, miski a także ubrania i obuwie. Niektórym ubieranie psów może wydawać się zwykłą fanaberią. Tymczasem oprócz względów estetycznych trzeba mieć także na uwadze względy zdrowotne. Takie na przykład buty dla psa to nieodzowna część garderoby nie tylko w zimę. Jeżeli posiadasz psa, który jest wrażliwy na mrozy to oprócz odpowiedniego wdzianka kup mu także stosowne obuwie. Wbrew pozorom wybór takich produktów jest naprawdę bardzo duży. Możemy na przykład wybrać buty dla psa, które idealnie sprawdzą się w duże mrozy, ale możemy także wybrać obuwie sportowe nadające się do wędrówek w górach i do biegania.

Cechą wspólną wszystkich butów dla psów powinna być wysoka jakość materiałów. Muszą być one nie tylko wygodne, ale także przepuszczające powietrze a nawet amortyzujące. W przypadku butów sportowych wybieramy te z antypoślizgowymi podeszwami. Buty mogą być materiałowe lub ze skóry syntetycznej.

Ważną kwestią jest także sposób ich zakładania. Jeżeli będą miały odpowiednie rzepy to idealnie dopasują się do każdej psiej łapy. Trzeba także wspomnieć, że buty dla psów przydatne są również w momencie kiedy pies się zrani. Wtedy na przygotowany opatrunek można założyć takiego buta chroniąc łapę przed dalszą infekcją. Wybierając buty dla swojego psa zwracajmy uwagę na rozmiar, inny wymiar ma łapa gdy ją uniesiemy do góry a inny pod pełnym obciążeniem. Jeżeli pies swobodnie stoi na swoich łapach to zmierzmy ją w najszerszej części. Wynik ten porównajmy ze specjalną tabelą i w ten sposób wybierzmy obuwie.

Jeżeli chodzi o względy estetyczne to możemy wybierać z pośród wielu kolorów, fasonów i modeli.

Buty dla psa - Ranking 2018

Miejsce Buty dla psa Cena
1Trixie Buty ochronne XXL, 2 sztAktualna Cena
2Trixie TX-19471 But ochronny dla psa 2 (2szt.) SAktualna Cena
3Bitiba Buty dla psa S & P Boots - Rozm. MAktualna Cena
4Grande Finale But Softshell na chorą łapę r.5 - 10cm czarnyAktualna Cena
5Grande Finale But na chorą łapę r.2 - 5cmAktualna Cena

W tabeli prezentujemy ranking najpopularniejszych produktów z kategorii Buty dla psa. Zestawienie powstało na podstawie danych pobranych z serwisu Skąpiec.pl i przedstawia najpopularniejsze, cieszące się największą popularnością i dobrą opinią produkty. Ranking jest zaktualizowany codziennie.

Buty dla psa - 2 Opinie i komentarze

  1. Dla mnie buty dla psa to już chyba lekka przesada. Co prawda, jeżeli pies ma chore łaty i bardzo wrażliwe, to oczywiście trzeba mu takie buty kupić, ale jeżeli ma w nich chodzić tylko i wyłącznie ze względów estetycznych i widzimisie właściciela to jestem na nie.

  2. Zgadzam się z komentarzem poniżej. Dobre buty dla psa kiedy jest chory, to dla mnie oczywistość. Mam na osiedlu takiego psiaka, który chodzi w super bucikach, bo ma bardzo wrażliwe łapy. Ale jak widzę psy w butach i wózkach, to dla mnie już jest przesada i trochę się z tego śmieję 🙂 To w końcu pies, ma mieć swobodę i trochę wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here